מזג אוויר  
זיהום אוויר
עפולה זיהום אוויר בינוני 27
גוש דן זיהום אוויר בינוני 36
רחובות זיהום אוויר בינוני 33
אריאל זיהום אוויר נמוך 62
מודיעין זיהום אוויר בינוני 44
בית שמש זיהום אוויר בינוני 48
ירושלים זיהום אוויר נמוך 54
גוש עציון זיהום אוויר נמוך 54
גליל מערבי זיהום אוויר נמוך 53
באדיבות המשרד להגנת הסביבה, מרכז ניטור אוויר ארצי sviva.gov.il
ישרוטל המלך שלמה, אילת
דילים שאסור לפספס לאחד המלונות האהובים על הישראלים
החל מ: ₪441
הילטון מלכת שבא אילת
דילים מפנקים במלון 5 כוכבים מהמם
החל מ: ₪490
דיוויד ריזורט & ספא ים המלח
להנות מהמקום הנמוך בעולם עם המלון המפנק!
החל מ: ₪396
ישראל
תל אביב - היום
23° / 15°
מעונן חלקית
תחזית לימים הקרובים
שני
14°
/ 21°
ממטרים פזורים
שלישי
13°
/ 19°
ממטרים קלים
רביעי
13°
/ 20°
ממטרים קלים

ערים נוספות בישראל

תל אביב-יפו

נוסדה רשמית כעיר ב-1934, תל אביב החלה משכונה אשר התפתחה מיפו, אחת הערים העתיקות ביותר בישראל. כיום תל אביב היא עיר פופולארית מאד בקרב התיירים בשל מזג אויר נוח, המאפשר ביקור בחוף הים כמעט כל השנה. רבים מגיעים מארצות קרות כדי לנפוש בעיר הייחודית הזו.

תל אביב נמצאת במישור החוף הדרומי והיא המרכזית בין ערי גוש דן. תל אביב היא השנייה בגודלה בישראל מבחינת אוכלוסיה. תל אביב נקראת גם "העיר העברית הראשונה", מאחר שהייתה המיזם היהודי הראשון בארץ ישראל, עוד בתקופת שיבת ציון.

תל אביב היא לא רק מרכז תיירותי, אלא מהווה גם מרכז כלכלי, תקשורתי, מסחרי ותרבותי לכל ישראל. בתל אביב נמצאים הבורסה לניירות ערך, המערכת הבנקאית של ישראל, שגרירויות, מערכות עיתונים, התיאטרון הלאומי, התזמורות הפילהרמונית, גלריות רבות, אירועי אומנות וחיי לילה תוססים ביותר.
בעיר מתגוררים כחצי מליון איש, בעוד ש -64% העובדים בעיר, גרים מחוצה לה.
מזג אוויר - האקלים בתל אביב הוא ים תיכוני. בחורף קריר וגשום, לעיתים גם באביב או בסתיו. בקיץ חם והלחות גבוהה מאוד. בחורף עומדות הטמפרטורות על כ-17.5°C (בממוצע) ביום לבין כ-9.5°C בלילה, בעוד שבימים קרים ביותר יגיעו הטמפרטורות גם ל-13°C ביום ועד לכ-6°C בממוצע בלילה. מאז קום המדינה נרשמה הטמפרטורה הגבוהה ביותר בחודש מאי 1988, אז הגיע גל החום לשיא של 43.5 מעלות. מזג האוויר התל אביבי הוא חם וגשום יחסית לסביבת העיר. בנוסף לחום הארץ הישראלי, תל אביב בורכה גם בתופעת החום העירוני, הנובעת מריבוי מכוניות וכלי רכב אחרים הנוסעים בעיר, כגון התחבורה הציבורית הפועלת על דלק ומזהמת. העיר גם מאופיינת בתופעות של מיקרו-אקלים, דוגמת מנהרות רוח בין גורדי שחקים, והבדלים של כ-4°C בין השדרות הירוקות לרחובות המקבילים. בנוסף לעומס החום, מאופיין הקיץ בלחות גבוהה. מזג האוויר התל אביבי שינה רבות את דרך הבנייה בעיר ומשפיע על האומנות, התחבורה, השווקים, חיי הלילה וההתנהלות היום יומית של הגרים בעיר הלבנה.

בוואלה! מזג אוויר ניתן למצוא אינפורמציה על ערים שונות ותחזית מזג אויר עדכנית.

מדור פירסומי