מזג אוויר  
זיהום אוויר
עפולה זיהום אוויר בינוני 27
גוש דן זיהום אוויר בינוני 36
רחובות זיהום אוויר בינוני 33
אריאל זיהום אוויר נמוך 62
מודיעין זיהום אוויר בינוני 44
בית שמש זיהום אוויר בינוני 48
ירושלים זיהום אוויר נמוך 54
גוש עציון זיהום אוויר נמוך 54
גליל מערבי זיהום אוויר נמוך 53
באדיבות המשרד להגנת הסביבה, מרכז ניטור אוויר ארצי sviva.gov.il
ישרוטל המלך שלמה, אילת
דילים שאסור לפספס לאחד המלונות האהובים על הישראלים
החל מ: ₪441
הילטון מלכת שבא אילת
דילים מפנקים במלון 5 כוכבים מהמם
החל מ: ₪490
דיוויד ריזורט & ספא ים המלח
להנות מהמקום הנמוך בעולם עם המלון המפנק!
החל מ: ₪396
ישראל
אילת - היום
23° / 14°
בדרך כלל מעונן
תחזית לימים הקרובים
רביעי
14°
/ 23°
מעונן חלקית
חמישי
12°
/ 24°
מעונן חלקית
שישי
/ 23°
נאה

ערים נוספות בישראל

אילת

העיר אילת היא העיר הדרומית ביותר בישראל ונווה מדבר מרהיב ביופיו. העיר שוכנת לאורך חופו של ים סוף התכול והצלול ומנגד הרי אילת המרשימים, צובעים את קו האופק בצבעי חול וזהב. אילת היא עיר הנופש המשגשגת בישראל ובה ניתן ליהנות מכל העולה על הדמיון: אתרי צלילה מהמובילים בעולם, ריף דולפינים, שמורת הטבע חוף האלמוגים הייחודי ביופיו, אקווריום תת ימי ובו שלל יצורי מים היישר מספרי הפנטזיה ומרכז אקדמי לביולוגיה ימית, הידוע בעולם כולו. כמובן, בתי מלון ברמה בינלאומית, חופים מרהיבים, מסעדות ופאבים והעיקר, ערב רב של אנשים מכל העולם.

לצד חופשה, גם חובבי ההיסטוריה והארכאולוגיה נוהרים לאילת. לעיר (שנקראה בעבר אום אל רשרש) היסטוריה עוד מימי המקרא, ובה התחולל אחד המבצעים החשובים במלחמת השחרור – מבצע קדש.

מזג האוויר באילת הוא אחת הסיבות להיות העיר המדברית יעד תיירות פנים וחוץ פופולארי. כמעט לאורך כל השנה, התחזית שמשית ונוחה, ואפשר לרבוץ בחוף הים הצלול. הטמפרטורה הממוצעת השנתית היא כ-30 מעלות בעוד ביולי-אוגוסט, החודשים החמים, עלולה הטמפרטורה לנסוק גבוה ולחצות את 40 המעלות. זאת בשילוב אחוזי לחות נמוכים מאד יוצרים מדבר, שללא הים לצדו, היה קשה מאד לשרוד בו. בחודשים הקרים ינואר-פברואר הטמפרטורה הממוצעת עומדת על 21 מעלות.

אילת נחשבת לעיר אהובה על גולשי רוח, מכיוון שבמשך כל השנה תחזית גלים מבטיחה. מבחינת כמות משקעים, אילת היא מדבר לכל דבר ויורדים בה כ-30 מ"מ גשם בשנה. עוצמת הרוח חביבה לא רק על הגולשים אלא גם על חברות עסקיות. כבר כיום מתוכננת הקמת חוות רוח הגדולה בישראל. ככל הנראה, חוות הרוח תוקם בהרי אילת והיא צפויה לייצר 50 מגה וואט של חשמל.

בוואלה! מזג אוויר תוכלו למצוא מידע עשיר על ערים שונות בישראל ובעולם ותחזית מזג אויר עדכנית.

מדור פירסומי